forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

TÜRKİYE'DE SATIŞA SUNULAN IPAD 2'LERE İLGİ BÜYÜK...

ipad2iPad 2’lerin satışını Türkiye’de ilk defa İstanbul Bilişim yaparken, ikinci parti satışları Call Center telefonlarını kilitledi.

 

‘iPad 2’ler Türkiye’ye ne zaman gelecek?’, ‘Geldi mi?’, ‘Satılıyor mu?’ haberleri yapıladursun; İstanbul Bilişim stoklarındaki bütün iPad 2’lerin satışını yaptı. Satış sürecini değerlendiren İstanbul Bilişim A. Satış ve Pazarlama Müdür Yardımcısı Murat Yayla: ”İlk partide gelen iPad 2’lerin tamamı tükendi,
ikinci parti iPad 2 ‘lerin satışları ise devam ediyor. Yüksek talebi karşılamak için üçüncü parti siparişleri verildi, cihazların 1 hafta içerisinde stoklarımıza girişini bekliyoruz.”dedi.

iPad 2’lerin Türkiye’de ilk defa satışını yapan İstanbul Bilişim, 2011 Apple MacBook Proserilerinin de ilk kez satışını yapan firma oldu. Bunlara ek olarak Murat Yayla’nın yapmış olduğu açıklamada: ”Ürünleri Amerika ile aynı anda her zaman ilk İstanbul Bilişim satışa sundu, Dünya ile aynı anda en yeni teknolojileri Türk Halkına sunabilmek için yoğun çaba gösteriyoruz.“ dedi.

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN