forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Nazlı Ilıcak hakkında ne yazdılar?

Aktif .

ETİKETLER:Nazlı Ilıcak

nazli-ilicakSabah yazarı Nazlı Ilıcak'ın gazetedeki işine son verildi.

Ilıcak, ayrılık haberinin kendisine telefonla bildirildiğini belirtti.  

Gazeteciler, Ilıcak için twitter'da ilginç yorumlar yaptılar... 

Can Dündar ‏@candundaradasi Kim derdi ki Nazlı Ilıcak, kovulan köşe yazarları arasına katılacak. Geçmişler olsun.

cüneyt özdemir ‏@cuneytozdemir Sevgili @ahmethc az önce Nazlı Ilıcak ile konuştum Sabah gazetesinden (bu kelimeyi sevmesem de durumun adını koymak için yazıyorum)kovulmuş!

Hasan Cemal ‏@HSNCML Bir Tayyip Erdoğan klasiği daha: Değerli meslektaşım Nazlı Ilıcak'ın Sabah'taki köşesi kapatıldı, protesto ediyorum.

Nedim Şener ‏@nedimsener2010 Hükümet Cemaat kavgası yok diyen Nazlı Ilıcak'ın tam da böyle bir savaş nedeniyle işini kaybetmesi gerçekten üzücü.

Cengiz Çandar ‏@CengizCandar Nazlı Ilıcak, doğru bildiğini sonuna kadar savunan yürekli ve dürüst bir insan, çok değerli bir gazetecidir. Onun Sabah'tan uzaklaştırılması bugünkü iktidarın üzerinde bir utanç yaftası olarak yapışık kalacaktır. Bugünkü iktidar sahipleri Nazlı Ilıcak üzerinden vefasızlık ve adirbilmezlikleriyle hatırlanacaklardır. Tayyip Erdoğan'dan vebalıymış gibi herkesin kaçtığı dönemlerde, Nazlı Ilıcak'ın evinin kapıları Ona açılmıştı. Ama bugünkü Nazlı Ilıcak'ın en basit eleştirileri bile onu Sabah'ta barınamaz hale getirdi. İktidar adamı böyle bozar işte. Dayanışmamız Nazlı Ilıcak ile...

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN