forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Hürriyet ve Habertürk Refiye'yi paylaşamadı...

Aktif .

refiyeHürriyet  internet sitesiyle Habertürk internet sitesi arasında ilginç bir tartışma yaşanıyor. 

Tekirdağ'da bir Markette çalışan ve milyonda bir görülen bir hastalık nedeniyle sıkıntılı günler geçiren ve acil olarak tedavi edilmesi gereken Refiye Yılmaz isimli bir bayanın bu durumu dün sosyal medyada geniş yer aldı ve "trend topic" listesine girdi. 

Onbinlerce kişi tarafından tarafından sosyal medyada Refiye için başlatılan yardım kampanyası olumlu sonuç verdi ve Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere çok sayıda kurum harekete geçti. 

Olarlar da bundan sonra oldu... 

Hürriyet ve Habertürk internet siteleri Refiye'yi paylaşamadı. Her iki site de "Refiye'nin Dramı"nın ilk kez kendileri tarafından duyurulduğunu ve sosyal medyadaki kampanyayı kendilerinin başlattığını iddia etti... 

Durum aslında şu atasözümüze tam da uyuyor... "Koyun can, Kasap et derdinde..."

İşte Hürriyet ve Habertürk'ün haberleri... 

Hurriyet.com.tr duyurdu, SGK harekete geçti

Tekirdağ'dan gelen bir haber okuyan herkesin yüreğini sızlattı. Hurriyet.com.tr'nin dün duyurduğu haber sosyal medyada yüzbinlerce kişi tarafından okundu ve paylaşıldı. Markette çalışan ve milyonda bir görülen bir hastalık nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Refiye Yılmaz için Tekirdağ Valiliği harekete geçti, Kızılay yardım kampanyası başlattı, SGK seferber oldu...

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/22358475.asp

Habertürk Refiye'yi twitter'ın zirvesine taşıdı!

Gardner Sendromu'nun pençesindeki Tekirdağlı Refiye Yılmaz için sosyal medya, HABERTURK.COM'un tweet'i etrafında harekete geçti. HABERTURK.COM'un #RefiyeYILMAZ hastagiyle sosyal medyaya gönderdiği mesaj, İbrahim Tatlıses'ten Kızılay Başkanı'nan kadar herkesin seferber olmasını sağlayarak binlerce kişiye ulaştı. #RefiyeYILMAZ hastagiyle balayan seferberlik, Refiye Yılmaz'la ilgili gündemin twitter'ın da zirvesine yerleşmesini sağladı. 

http://www.haberturk.com/

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN