forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

AYŞE ARMAN GAZETECİLİĞİ TAM YOL İLERİ!

Aktif .

aysearman
Ertuğrul Özkök'ün "Ayşe Arman türü gazetecilik"  kavramını ortaya atmasından sonra ilginç örnekler ortaya çıkmaya başladı. Son dönemde cinsellikle ilgili ne var ne yok ele alan Ayşe Arman, son olarak Gay bir hakem bulmuş ve gazeteciğini gay hakem üzerine kurgulamaya başlamış...

Arman işi gücü bırakmış şimdi de Gay Hakem için bir kampanya düzenlemeye karar vermiş.

Bugünkü köşe yazısının başlığı aynen şöyle: "Eşcinsel hakem için tıklamaya devam"

Yazının içeriğinde ise hafta sonunda röportaj yaptığı eşcinsel eski hakemin tekrar hakemlik yapabilmesi için düzenlediği kampanyayla ilgili detaylar yer alıyor.

Ayşe Arman ayrıca kampanyayı Hürriyet.com.tr Yayın Yönetmeni Fatih Çekirge'yle birlikte düzenlediklerini de belirtiyor.

Madem işin içine Hurriyet.com.tr de girdi konuyla ilgili bir hatırlatma yapmadan geçmeyelim.

hurriyet_cindy
Birkaç gün önce Hürriyet'in internet sitesinde bir haber yayınlandı. Cindy adında bir eşcinselin öldürülme haberiyde bu. Haberde 43 yerinden bıçaklanarak öldürüldüğü belirtilen Cindy'nin cinsel içerikli fotoğraflarının yer aldığı bir fotogaleri de yer alıyordu. Bu haber büyük tepki çekmesine rağmen Hürriyet internet sitesi hiçbir açıklama yapma ve özür dileme gereği bile duymadı.

Gay hakeme gösterilen ilgiyle Cindy'e gösterilen ilgi arasındaki dağlar kadar farkı anlamamak için Ayşe Arman gazeteciliğinin uzmanı olmak gerekiyor.


Şimdiden ilan ediyoruz...


Eğer kampanya başarılı olursa birkaç hafta sonra Ertuğrul Özkök'ün köşesinde Ayşe Arman gazeteciliğinin başarılarından övgüyle söz edildiğine şahit olacağız... (EA)


AYŞE ARMAN'IN HÜRRİYET'İN İNTERNET SİTESİNDEKİ KÖŞESİNDE YAPILAN DUYURU...
  
ANNELER, BABALAR, GENÇLER, YAŞLILAR, GAY’LER, HETEROSEKSÜELLER KISACASI BU SATIRLARI OKUYAN HERKES...
 
Biz, Halil İbrahim’e yapılanların haksızlık olduğuna inanıyoruz. Ve ona destek olmak istiyoruz. Onun yaşadıklarını telafi etmek mümkün değil ama en azından elinden alınan hakemliği geri verilmeli. Bu sayfalarda yazılanları okuyup, bizimle aynı fikirdeyseniz, siz de ona haksızlık yapıldığını düşünüyorsanız tıklayın destek verin. Tepkileriniz, Spordan Sorumlu Devlet Bakanlığı'na ve Türkiye Futbol Federasyonu'na ulaşsın...

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN