forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

AYDIN DOĞAN'IN 'FASIL GECESİ'NE KİMLER KATILDI?

Aktif .


Aydın Doğan'ın evsahipliğinde gerçekleştirilen fasıl Hilton Oteli'nde gerçekleştirildi. Şimdiye kadar Tophane’de bir grup gazeteci arasında yapılan ve son olarak da Eresin Otel'de yapılan 'Fasıl' Aydın Doğan’ın katılımı ile medya gündemine taşınmıştı.
 
“Kendi halinde yürüyen” fasılın medyatik bir görünüm kazanmasından sonra Aydın Doğan, bir sonrakine kendisinin ev sahipliği yapmak istediğini söyledi.

 

Şimdiye kadar yapılan fasılların ev sahipliğini yapan Fehmi Koru, Aydın Doğan’dan gelen davete sıcak bakmış evsahipliğini bir kereye mahsus Aydın Doğan'a devretmişti.

 

CAFESİYASET.COM'DA YAYINLANAN HABERİN DETAYLARI İSE ŞÖYLE:

 

FASILA KİMLER KATILDI

 

Dün akşam gerçekleşen Fasıl, Doğan Medyası grubu mensupları ile “muhafazakar” gazetecileri buluşturdu.. 9. Kattaki İstanbul Boğazı’na nazır salonda verilen ziyafete katılan isimler ise şunlar:

 

Nazlı Ilıcak, Mehmet Ali Ilıcak ve eşi Meyra Ilıcak, Hüsamettin Özkan, Fatih Çekirge, Mehmet Barlas, Ahmet Hakan, Sedat Ergin, Derya Sazak, Vahap Munyar, Celal Toprak, Taha Akyol, Prof. Osman Müftüoğlu, Sezen Cumhur Önal, Aylin Taşçı ve Kanal 7'den Erhan Çelik..

 

Ayrıca Hasan Bülent Kahraman, Ahmet Ertürk, Alaattin Kaya, Mehmet Kamış, Selahattin Sadıkoğlu, Elif Çakır, Nursel Tozkoparan, Hakan Peker nişanlısı Arzu Öztoprak, AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Aziz Torunlar, Özlem Topal, Hakan Dikmen, Sami Aksu, Samime Sanay.

 

Daha önceki fasıllara katılan Mustafa Karaalioğlu ise bu fasıla katılmadı.

 

Aydın Doğan, konuklarını karşılarken en büyük iltifatı Taraf gazetesi yazarı Elif Çakır’a yaptı. ‘Seni tanıdım. Geçen fasılı yazmıştın. Beni de yazmıştın. Seni takip ediyorum” dedi.

 

Birbirlerine ağır eleştiriler yönelten Ahmet Hakan ile Fehmi Koru, fasıl boyunca biraraya gelmemeye çalıştı.

 

Konukların yerlerine oturmasından sonra yemeğe geçildi. Yemekte iki ayrı menü hazırlandı. Balık ve kırmızı et. Ve bugüne kadar yapılan fasıl etkinliklerinde olmayan bir şey gerçekleşti. İsteyene alkollü içki servisi yapıldı. ( http://www.cafesiyaset.com )

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN