forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

UĞUR DÜNDAR AJDA PEKKAN'A 'YALAKA' DEDİ Mİ?

Aktif .

ugur_dundarUğur Dündar'ın Kanal D radyoda bu sabah Ajda Pekkan hakkında "Bunlardan sanatçı falan olmaz. Yalakalığın kitabını yazıyor adeta" dediği iddia edilmişti. Uğur Dündar'dan açıklama geldi...


Uğur Dündar, Radyo D'de yayınlanan "Uğur Dündar ile Radyo Arenası" programında söylediği sözlere ilişkin hurriyet.com.tr’ye açıklamalarda bulundu.

Açıklamanın detayları şöyle...

“Ajda Pekkan sanatçılığı ve duruşuyla hepimizin saygı ve sevgisini kazanmış, adı özenle korunması gereken değerli bir sanatçıdır. Sayın Pekkan, aynı zamanda çağdaş Türk kadınının temsilcisidir. Sanatçıların duygu yoğunluğu içinde maksadını aşan sözler söyleyebileceğini de düşünüyor ve anlayışla karşılıyorum. Ancak benim sözlerimin hedefinde Ajda Pekkan asla yoktur. Bu sözlerin muhatabı olanları zaten kamuoyu uzun süredir biliyor.”

“SİZİN İÇİN CANIMIZI VERMEYE HAZIRIZ”

Önceki gün bir gecede sahneye çıkan Pekkan, kendisini dinlemeye gelenler arasında bulunan Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'a “Muhteşem vizyonunuzla hep ülkemizin önünü açıyorsunuz. Allah sizi başımızdan eksik etmesin .Sizin için canımızı vermeye hazırız” demişti.

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN