forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

ZÜLFİ LİVANELİ'Yİ BU KADAR KIZDIRAN NEYDİ; CANLI YAYINDA NELER SÖYLEDİ?

Aktif .

Kanal t'de Rana Elik'in sunduğu İntervizyon programına telefonla katılan Zülfü Livaneli, 'Ey Özgürlük' adlı bestesini bir GSM firmasına satmasından sonra kendisine yöneltilen eleştirilere tepki gösterdi.  (Videolu Haber) 

DKM Yayın Yönetmeni Ertuğrul Acar'ın stüdyo konuğu olarak katıldığı İntervizyon programına telefonla bağlanan Livaneli internet sitelerinde kendisiyle ilgili haberlerin yapılmasına da sert çıktı.
 
İnternet siteleriyle ilgili, "Medya sitesi dediğiniz, gazetelere giremeyen, iş bulamayan, yarım yamalak kompleksli çocukların sinirlerini boşaltma yeri" değerlerdinmesi yapan Livaneli'nin bu sözüne Ertuğrul Acar tepki gösterdi.
 
Acar, canlı yayında Livaneli'ye şu cevabı verdi:  "Zülfü Livaneli'nin internet siteleri hakkındaki değerlendirmesini doğru bulmuyorum. Bu siteleri yayınlayan kişiler öyle işsiz güçsüz takımı değil. Çok önemli işler yapıyorlar. İnternet sitelerine bir kesim malesef hala böyle bakıyor. Ancak artık iş onların bildiği gibi değil, çok farklı. Zülfi Bey'in yazdığı gazete 170 bin satıyor, internet sitelerini ise milyonlarca kişi okuyor."
 
Programdan sonra Ertuğrul Acar'ı telefonla arayan Livaneli, internet siteleriyle ilgili değerlendirmesi konusunda aşırıya kaçmış olabileceğini ve yüzden özür dilediğini söyledi...
 
 
İŞTE YAŞANAN TARTIŞMANIN VİDEOSU...
 

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN