forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Ekrem Dumanlı: Yakışıksız ve kabul edilemez...

Aktif .

ekrem-dumanliZaman gazetesi yazarı İbrahim Öztürk'ünTwitter'da yazdığı ve tepki toplayan sözüne Ekrem Dumanlı'dan müdahele geldi.

Dumanlı, Twitter'da yaptığı açıklamada Öztürk'ün sözlerinin kabül edilemez olduğunu söyledi.

ÖZÜR DİLEMESİ ŞART

Dershane tartışması üzerinden sosyal medyada yaşanan tartışmayla ilgili Zaman yazarı İbrahim Öztürk'ün Hz. Muhammed için sarfettiği sözler büyük tepki topladı. 

Öztürk, "Peygamberin bile kıblesi şaştı oğlum!!! Kudüs'tü Kabe oldu. Bu alemde değişmeyen tek şey yalakalık, güce tapmak" dediği tweet'i nedeniyle ortalık birbirine girdi. 

Zaman'ın Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı Twitter hesabından yaptığı açıklamada "Söylediği laf kabül edilemez özür dilemesi şart" dedi...

ekrem-dumanli-twetter

HESABINI KAPATTI... 

ibrahim-ozturk-zaman
Zaman Gazetesi'nin ekonomi yazarı Prof. Dr. İbrahim Öztürk attığı tweete gelen tepkiler üzerine hesabını askıya aldı. 

"HESABIM ELE GEÇİRİLDİ" DEDİ... 

İbrahim Öztürk aldığı tepkilerden sonra geri adım attı ve tweet'i kendisinin atmadığını iddia etti. Hesabının ele geçirildiğini savunan Zaman yazarı bir kampanya ile karşı karşıya olduğunu söyledi. Twitter hesabının ele geçirildiği 10 saatlik sürede olanları Facebook'tan izah etmeye çalıştığını ama etkili olamadığını kaydeden Öztürk, Hz. Muhammed'le ilgili tweet'in kendisiyle hiç bir ilgisinin olmadığını yazdı.

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN