forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Haber 7 Genel Yayın Yönetmeni Belediye Başkanlığı için resmen aday adayı oldu

Aktif .

ETİKETLER:ibrahim Erdoğan

ibrahim-erdoganMemleketi Rize'den belediye başkanlığı adaylığını açıklayan Haber7.com Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Erdoğan AK Parti Rize İl Başkanlığı'na başvurusunu yaparak resmen aday adayı oldu.

İBRAHİM ERDOĞAN KİMDİR


1971 yılında Güneysu'da doğdu. İlköğrenimini Güneysu'da tamamladı. 1990 yılında  Rize İmam Hatip Lisesi'ni bitirdi.  İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan İbrahim Erdoğan 21 yıldır aktif gazetecilik yapıyor. 1992 yılında TRT'de başlayan gazetecilik serüveni 1995 yılının sonuna kadar Samanyolu Televizyonunda Haber editörü olarak devam etti. 1996 yılında Kanal 7 medya grubuna transfer oldu.

Dış Haberler müdürlüğünün ardından tam 12 yıl süreyle Kanal 7 TV'de Haber müdürlüğü yaptı. Aynı yıllarda Kanal 7 ve aynı grup bünyesinde yayın yapan ÜLKE TV'de Yerel Gündem isimli  programı hazırladı ve sundu. Bu programda  2 Bin'in üzerinde Belediye Başkanını konuk etti.

Türkiye'nin her yöresinde ki belediyelerin çalışmalarını  ve projelerini yerinde gördü. Yerel yönetimlerle ilgili tecrübesi  bu program sayesindedir. 

İbrahim Erdoğan  2012  yılının Şubat ayından bu yana da Türkiyenin en büyük ve en fazla takipçisi olan Haber Sitesi  Haber 7. com'un Genel Yayın Yönetmenliğini yapıyor.  Erdoğan Evli ve  2 erkek çocuk babasıdır.

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN