forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Ahmet Hakan'la Melih Gökçek bu kez canlı yayında karşı karşıya geldiler

Aktif .

ahmethakan-melihgokcekTwitter üzerinden karşılıklı atışan Melih Gökçek ve Ahmet Hakan CNN Türk canlı yayınında karşı karşıya geldi. 

Twitter'daki atışmaları ilgiyle takip edilen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, CNN Türk'te yayınlanan Burada Laf Çok programına birlikte konuk oldu.

Mesut Yar'ın sunumuyla gerçekleşen programda ikilinin sosyal medyadaki atışmaları konuşuldu.

Programın ilk kıvılcımını ise sunucu Mesut Yar, Melih Gökçek'e sorduğu soruyla ateşledi:Fışkiyeyi kim kırdı!?

FIŞKIYEYİ AHMET HAKAN KIRMIŞ OLABİLİR

Gökçek bu soruya, güvenlik kameralarının görüntülerini izlediğini, görüntülerde fıskiyeyi kıran şüpheli kişinin Ahmet Hakan'a benzediğini, sakallı ve beyaz çoraplı olduğu için Hakan'dan şüphelendiğini söyledi ve Ahmet Hakan'a canlı yayında beyaz çorap hediye etti.

KOCA ADAMA ÇOCUKSU DENİR Mİ?

Ahmet Hakan'ın Gökçek'in sosyal medyadaki çocuksu telaşından çok mutlu olduğunu belirtmesi üzerine ise Gökçek, "koca adama çocuksu denilir mi?" diyerek tepki gösterdi.

Konuşmadan satır başları;

"BENİ HABER YAPMIYORSUNUZ"

Ahmet Hakan, Gökçek ile nasıl tanıştığını anlattı: "23 senedir tanıyorum Melih Başkanı, Ben bir gazetede çalışıyordum. Melih Gökçek Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı değildi, adaydı. Gazeteyi aradı, "Beni haber yapmıyorsunuz ama seçimi ben kazanacağım."

"BAŞKAN, INSTAGRAM'A SAKIN BULUŞMA"

Melih Gökçek, zamanı olmadığı için Facebook'a girmediğini söyledi. Gökçek'in bu sözleri üzerine Ahmet Hakan, "Başkan Instagram'a sakın buluşma" dedi.

Programın başlamasından itibaren Twitter'da pek çok kullanıcı da #sosyalderbiburadalafcoktahastag'i ile bu buluşmaya odaklandı.

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN