forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Milliyet'e yüklendi: Medya üzerinden karanlık operasyon yapılıyor...

Aktif .

recep tayyip erdogan buyukBaşbakan Tayyip Erdoğan, İmralı zabıtlarının sızdırılmasını ve Milliyet'te yayınlanmasını değerlendirdi.

Erdoğan "Art niyetli haberlere dedikodula itibar etmeyin, söylentilere itibar etmeyin. Medya üzerinden yapılan karanlık operasyonlara, kurulan tuzaklara itibar etmeyin'' dedi.           

Balıkesir’de toplu açılış töreninde konuşan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ''Biz, size rağmen tek bir adım atmayız. Sizi mahcup edecek, mağdur edecek hiçbir girişime pirim vermeyiz. Biz sadece ve sadece sizin çizdiğiniz istikamette yürüyoruz, sizin çizdiğiniz rotada ilerliyoruz'' ifadelerini kullandı.

SÜREÇ DEVAM EDECEK...

Terörü bitirmeye yönelik çözüm sürecinin devam edeceğinin altını çizen Başbakan Erdoğan, şunları söyledi: ''Hayat risktir, siyaset risktir. Bunun bedeli ne olursa olsun milletimizin refahı için huzuru için her şeyi yapacağız. Çünkü annelerin ağlamaması lazım, gözyaşlarının durması lazım, kanın durması lazım. Onun için silahlar bırakılıncaya kadar mücadelemiz sürer, siyasetle de müzakeremiz sürer."

Erdoğan, çözüm süreciyle ilgili, ''Bu süreç hassas bir süreç. Bakın ben konuşmuyorum, konuşmayacağım. Arkadaşlarıma da 'sabredeceksiniz, konuşmayacaksınız' diyorum. Bizim derdimiz bağcıyı dövmek değil üzüm yemek. Biz üzümü yiyeceğiz. O huzurdur, o refahtır, o milletin birliği beraberliğidir'' dedi.

İMRALI TUTANAKLARINI MİLLİYET YAYINLADI

Milliyet gazetesi önceki gün İmralı Tutanaklarını yayınladı.

Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Derya Sazak, tutanakları çözüm sürecine katkı için yayınladıklarını savundu. Başbakan Erdoğan'ın başdanışmanı Yalçın Akdoğan ise Milliyet'e sert eleştiriler yönelterek, gazeteyi sabotaj yapmakla suçlamıştı... 

 

 

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN