forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Hasan Kaçan kimi sorumlu tuttu?

Aktif .

metin-kacanHasan Kaçan intihar eden kardeşinin ardından "seni onlar öldürdü" dedi ve bazı gazetecilerin isimlerini verdi... 

Ağır Roman'ın yazarı Metin Kaçan'ın intiharı tartışılmaya devam ediyor. Metin Kaçan'ın ağabeyi Hasan Kaçan, Twitter'dan yaptığı çıkışla hem kardeşinin ölümünden sonra yazılanlara tepki gösterirken, geçmişte kardeşi hakkında yazılanlara gönderme yaptı. 

Hasan Kaçan, Ağır Roman'ı yazmasının ardından 1995 yılından beri kardeşine karşı karalama kampanyasını Ertuğrul Özkök ve Zafer Mutlu'nun yürüttüğünü savundu. 

Kaçan, kardeşi üzerine yapılan kampanyalara dikkat çekerek, ismini verdiği 3 ünlü gazeteciyle ilgili "Bunlar engerekler ve çıyanlardır, bunlar aşımıza, ekmeğimize göz koyanlardır, tanı bunları, tanı da büyü. (a.a)... Tanıyamadın bunları meto." dedi.

metin-kacan-alpbugdayci"SENİ 1995'TE ÖLDÜRDÜLER"

Kaçan, "Meto, bu engerekler ertuğruluyla, ayşesiyle, zaferiyle zaten seni 1995'te öldürdüler. sadist çığlıklarla defalarca, bıçakladılar, şişlediler" diyerek, kardeşinin 90'lı yıllardan bu yana bu isimlerin iftiralarına hedef olduğunu belirtti.

AĞIR HAKARETLER ETMİŞLERDİ

Hasan Kaçan'ın isimlerin başında olduğu gazetelerde, 1995 yılında "Canavar Romancı" başlıklarıyla, Metin Kaçan'ı "tecavüzcülükle" suçlayan haberler yer almıştı.

 

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN