forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

AKİF BEKİ VATAN VE MİLLİYET'İN MEDYA GRUP BAŞKANI OLDU İDDİASI...

Aktif .

akif_beki24 TV Yayın yönetmeni ve Radikal Gazetesi yazarı Akif Beki'nin Demirören Holding bünyesindeki Milliyet ve Vatan'a medya grup başkanı olduğu belirtiliyor. 

Akif Beki'nin Vatan ve Milliyet'in başına getirilmesini Kanal D Haber Direktörü Süleyman Sarılar'ın twitter sayfasında yazdı... 

Tweetler

Pardon Milliyet ve Vatan'in medya grup baskaninin soyadini yanlis yazmisin. Akif Beki olacakti

GECENIN BOMBASI!!!!Akif Baki Milliyet ve Vatan'in medya grup baskani oldu.

Gecenin bombasi Milliyet ve Vatan'in yayin yonetmeni degisti

https://twitter.com/#!/search/akif%20beki

AKİF BEKİ KİMDİR?

Akif Beki, 2 Temmuz 1971’de Bingöl’de doğdu. Yüksek tahsilini, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Doğu Dilleri ve Edebiyatları Bölümü Arap Dili ve Edebiyatı Ana Bilim Dalı’nda yaptı. Üniversiteye başladığında gazetecilik mesleğine de adım atmıştı. 1990 yılında mesleğe muhabir olarak başladı. 

Sırayla; Zaman gazetesi, Haftalık İzlenim, Flash TV’de ve Yeni Şafak, Yeni Yüzyıl ve Turkish Daily News gazetelerinde çalıştı. 1998 yılında Kanal 7 TV Washington Temsilciligi’ne atandı. 2001’de Türkiye’ye bu kez Ankara Temsilcisi olarak geri çağırıldı. Yeni Yüzyıl gazetesi için yazdığı dizi yazılardan, cemaat ve tarikat yapılarını inceleyen iki çalışması kitaplaştırılarak aynı gazete tarafından 1995 yılında okurlarına özendirme olarak verildi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın zihin dünyasını konuşma dili üzerinden analiz eden üçüncü kitabı da 2003 yılında Erdoğan’ın Harfleri adıyla yayımlanmıştır. Başbakanlık Başdanışmanlığı görevinin ardından haber kanalı 24’ün Genel Yayın Yönetmenliği’ne getirildi. Radikal gazetesinde de köşe yazarlığı yapan Beki, evli ve bir çocuk babası.

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN