forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

TVEN KASIM AYININ İKİNCİ HAFTASINDA YAYINDA...

Aktif .

tven_300Doğuş Grubu'nun Kasım'da yayına başlayacak olan eğlence kanalı TVen, TV piyasasında çok şeyi değiştirmeye hazırlanıyor... Kanalın yayın yönetmenliğine Ömer Özgüner'in getirileceği belirtiliyor... 

Ensonhaber.com'a konuşan NTV Yayın Yönetmeni Ömer Özgüner, Kasım'ın ikinci haftasından itibaren TVen'in izleyicileriyle buluşacağını söyledi.

FENOMEN DİZİ BEHZAT Ç. 20 KASIM'DA
TVEN  kanal iki büyük diziyle TV piyasasında boy gösterecek. Ekranların fenomen dizilerinden Behzat Ç.'yi transfer eden TVen'de dizinin yayın günü değişmedi ve Behzat Ç. 20 Kasım'da izleyicileriyle buluşacak.

MUHTEŞEM YÜZYIL YENİ YILDA YENİ KANALINDA
TVen'in bir diğer dikkat çekici dizisi ise Muhteşem Yüzyıl. Şu anda Show Tv ekranlarında yayınlanan ve rating rekorları kıran dizi Ocak ayından itibaren TVen ekranlarında yayınlanacak.

TVen'DE DİĞER PROGRAMLAR
Yaşam ve eğlence programlarının ekrana geleceği TVen'de son olarak Cennet Mahallesi ve Akasya Durağı'nda oynayan Melek Baykal da program yapacak. Devlet Opera sanatçısı da olan Melek Baykal, gündüz kuşağında farklı bir formatla seyircinin karşısına çıkacak.

Öte yandan TVen 'Teyzeler geziyor' adlı farklı bir programla da ekrana merhaba diyecek. 

TVEN'İN BAŞINA ÖMER ÖZGÜNER GEÇİYOR... 

Halen NTV'nin Yayın Yönetmeni olan Ömer Özgüner'in Kasımda yayın hayatına merhaba diyecek TVen'in Genel Yayın Yönetmeni olacağı belirtiliyor... 

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN