forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

TİME'DAN BİN LADİN'E ÖZEL SAYI...

Aktif .

time_binladinAmerikan haber dergisi Time'ın, Amerikan güçleri tarafından Pakistan'da öldürülen El Kaide lideri Usame Bin Ladin için 68 sayfalık özel bir baskı yayınlayacağı belirtildi.

Dergi, daha önce 7 Mayıs 1945'te Adolf Hitler, 21 Nisan 2003'te Saddam Hüseyin ve 19 Haziran 2006'da Ebu Musab El Zerkavi için hazırladığı özel kapağın bir benzerini de Bin Ladin için hazırlayacak.

Derginin kapak resminde Tim O'Brien tarafından çizilmiş bir Ladin portresi üzerine kırmızı çarpı çekilecek. Perşembe günü yayınlanacak olan dergi iPad uygulamaları için de aynı gün servislenecek.

Time, Ladin için hazırlanacak özel sayıya özel sayıya Joe Klein, Fareed Zakaria, David von Drehle ve Peter Bergen gibi isimlerin katkıda bulunacağını açıkladı.

Böylece dergi bir hafta içerirsinde üç kez yayınlanmış olacak. Time, dün de İngiltere Kraliyet Düğünü için özel bir sayı yayınladı. Derginin yeni sayısı ise Cuma günü raflarda olacak.

Öte yandan bir diğer haber dergisi Newsweek'in de Ladin için Cuma günü çıkması beklenen özel bir sayı hazırlamakta olduğu bildirildi.

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN