forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

MEDYA DERNEĞİ GAZETECİLER İÇİN TWİTTER SEMİNERİ DÜZENLİYOR

Aktif .

ETİKETLER:Twitter

twitterrMedya Derneği ''Yeni Medya Yeni Fırsatlar: Gazeteciler için Etkili Twitter Kullanımı’’ konulu eğitim semineri düzenliyor.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri (M&İS) Yüksek Lisans Programı işbirliğiyle 13 Mart Pazar günü, Bilgi Üniversitesi Santral Kampüs'ünde, saat 13.00-15.45 arasında düzenlenecek olan seminerin eğitmenliğini gazeteci Hıdır Geviş ve sosyal medya ajansı Dekatlon Buzz kurucu ortağı Samet Sarı yapacak. Seminere katılan gazeteciler Twitter'ı daha etkin bir şekilde kullanmayı öğrenecekler.


Seminerde şu konulara değinilecek: Twitter gazeteciler için neden önemlidir?Gazeteciler twitter’ı günlük işlerinde nasıl kullanabilirler?Twitter’ın gazetecilere kazandırabileceği fırsatlarSadece profesyonel gazetecilere açık olan eğitim seminerine katılım ücretsizdir. Seminere katılmak isteyen gazetecilerin program öncesi kayıt yaptırmaları gerekmekte. Kontenjan 100 kişi ile sınırlıdır.

Seminere kaydınızı yaptırmak için Medya Derneği proje direktörleri Rana Şenol ve Cemre Özel ile 0212 243 70 02 no'lu telefondan iletişime geçebilir veya seminer@medyadernegi.org adresine kişisel bilgilerinizi ve hangi kurumda çalıştığınızı belirten bir başvuru maili atabilirsiniz.

Seminer Programı:13:00 - 13:30 Açılış konuşması ve bilgilendirme (Medya Derneği – İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Yüksek Lisans Programı)13:30 - 14:30 Gazeteci - Hıdır Geviş14:30 - 14:45 ARA14:45 - 15:45 Dekatlon Buzz - Samet Sarı

DKM ARŞİVİ