forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

BEKİR COŞKUN CUMHURİYET'TE YAZACAK MI?

Aktif .

bekir_coskun_postalCumhuriyet Yayın Yönetmeni İbrahim Yıldız, Bekir Coşkun'a  Cumhuriyet'te yazı yazması için teklif götürüldüğü, Coşkun'un Cumhuriyet'in önerisine sıcak yaklaştığını açıkladı. Yıldız, Mine Kırıkkanat'ın Cumhuriyet Gazetesi'nde Ekim ayından itibaren yazmaya başlayacağı açıkladı.

Mine Kırıkkanat ile prensipte anlaşmaya varıldığını ve  Ekim ayından itibaren Cumhuriyet'te yazmaya başlayacağını belirten Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Yıldız, Bekir Coşkun ile ilgili olarak da şu bilgiyi verdi:

"Bugüne kadar Bekir Coşkun'la birkaç kez görüşüldü. Cumhuriyet'te yazması için kendisine teklif götürüldü. Bekir Coşkun'un da Cumhuriyet'e sıcak yaklaştığını biliyoruz. Ancak henüz kendisinden somut bir yanıt almadık. Görüşmelerimiz sürüyor. Cumhuriyet okuru Bekir Coşkun'u Cumhuriyet'te görmekten mutlu olacaktır."

Açıklama yapan Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Müdürü İbrahim Yıldız, bir süreden beri Bekir Coşkun, Mine Kırıkkanat ve Haluk Şahin ile görüşmeler yapıldığını açıkladı. Yıldız, Cumhuriyet Gazetesi Yayın Kurulu'nda da konunun değerlendirildiğini söyledi.

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN