forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

NTV'DE YENİ YAYIN DÖNEMİNDE YENİ PROGRAMLAR BAŞLIYOR...

Aktif .

ntvCan Dündar'la Canlı Ana Haber, Banu Güven ile Artı, Mirgün Cabas ile Her Şey, Oğuz Haksever ile Son Söz, Burcu Esmersoy ile Spor... NTV’de yeni dönem ve yeni programlar başladı...

Sonay Dikkaya’nın sunduğu “22 Haber” yine alıştırdığı saatte 22:00’de ekrana gelirken gün Gülay Özdem’in “Gece Bülten”i ile sona erecek. Gündüz haber kuşağında Esra Sert her sabah “Güne Başlarken”, Erhan Ertürk “Haber Merkezi”, Banu El “Öğle Bülteni”, Oğuz Haksever ise “Günün İçinden” ile hafta içi her gün yayında olacak.

BANU GÜVEN İLE ARTI / Hafta içi 18:10
Banu Güven, yeni dönemde yeni programı ile hafta içi her akşam canlı yayınla ekranda. Her programında ön plana çıkaracağı konuklarıyla hayat hikayesi, uzmanlık alanı, günün konusunu konuşacak. Ayrıca Banu Güven, programın son bölümünde her konuğuna yönelteceği 10 soruluk bir anket yapacak.

CANLI ANA HABER / Hafta içi 19:30
Can Dündar, haber içeriği, sunumu, konukları ve etkisiyle son iki dönemde her hafta gündemi belirleyen “Canlı Gaste”ye ara veriyor, bu kez hafta içi her akşam 19:30’da “Canlı Ana Haber” ile daha güçlü olarak döndü. Günün gelişen bütün haberleri NTV farkı ile ana haber anlayışıyla ekrana gelirken, gündemin öne çıkan başlıkları, olayın merkezinden canlı bağlantılarla sunuluyor, haberin kahramanları ile konuşuluyor, uzmanların değerlendirmesi alınıyor.

Siyasetten, spora, ekonomiden, sokağın nabzına, sıcak olaylar, sosyal, kültürel ve sanatsal gelişmeler, tüm haber başlıkları Can Dündar’ın farklı, güvenilir yorumu ve NTV’nin bakış açısıyla, canlı yayında izleyiciye sunuluyor. Günün tüm sıcak gelişmeleri canlı yayın bağlantılarıyla “Canlı Ana Haber”e yansıtılıyor.

Bir günün hikayesini izleyenleyeceğiniz yayında, ertesi günün gündeminden de ipuçları bulacaksınız.

MİRGÜN CABAS İLE HER ŞEY / Hafta içi 21:00

“Bu programda neler var” mı dediniz? Siyaset, yaşam, spor, magazin, kültür-sanat, dünyadan ve Türkiye’den gelişmeler, uzman görüşleri, güncel değerlendirmeler... Yani gündeme ve habere dair tartışılacak ne varsa her şey...

Mirgün Cabas, her akşam saat tam 21.00’de ekrana geliyor, her konuda, her şeyi, her görüşü alarak bütün detaylarıyla masaya yatırıyor, biten günün ardından akıllara takılan soruları doğrudan muhatabına soruyor.

Her konuda her görüş her akşam Mirgün Cabas ile Her Şey’de...

YORUM FARKI / Hafta içi 19:10
İki büyük birikim, iki farklı bakış yine aynı ekranda karşı karşıya... Farklı dünya görüşlerini bilgi birikimleriyle, düzeyi düşürmeden tartışan iki usta gazeteci Mehmet Barlas ve Emre Kongar, 6. sezonu ile ekranda. İkili günün meselelerini yine hafta içi her akşam saat 19:10’da “Yorum Farkı”nda yüz yüze tartışıyor.

BURCU ESMERSOY İLE SPOR/ Hafta içi 22:30

Burcu Esmersoy, günün spor başlıkları, isimleri, skorları, canlı yayında izleyicilerine sunacak. Yayın süresi içindeki tüm gelişmeler de canlı yayın bağlantılarıyla ekrana gelecek.

TARTIŞMA PROGRAMLARI / Hafta içi 23:00

Anayasa değişikliği ve referandumu ile doruk noktasına tırmanan siyasi tansiyon, 2011’de yapılacak “Genel Seçimler” nedeniyle düşmeden devam edecek. Geleceğimize yön veren gelişmelerin yaşandığı dönemde NTV, haber tartışma programlarıyla bilgilendirmeye, gelişmeleri aktarmaya ve farklı görüşleri ekrana getirmeye, her konuyu düzeyi düşürmeden tartışmaya devam edecek.

Hafta boyunca her gece uzun uzadıya her konunun konuşulacağı haber tartışma programları yeni dönemde de 23:00’de ekrana gelecek. Haftanın ilk programı Pazartesi gecesi “Oğuz Haksever ile Son Söz” olacak. Salı gecesi ise bu kez “NTV Soruyor” programında Sedat Küçükay konuklarını toplayıp haftanın en can alıcı konularını tartışacak. Çarşamba gecesi ise Ruşen Çakır, Nuray Mert, Sedat Ergin ve Nazlı Ilıcak ile “Basın Odası”nı toplayacak. Perşembe gecesi 23:00’de de Çiğdem Anad 'Doğrudan Siyaset' programında, Ankara’nın siyasi gündemi ve politik gelişmelerini konuklarıyla konuşacak.

GÜLAY AFŞAR İLE HAFTA SONU / Cumartesi ve Pazar 09:00-12:00

Gülay Afşar, hız kesmeden, yeni bölümler, yeni konukları ile tempoyu düşürmeden canlı yayın bağlantıları, son dakika gelişmelerinden detaylar, haber bültenleri, magazin ve kültür- sanat gündemi ile Cumartesi ve Pazar sabahı NTV ekranında. Hafta sonununda bilgi verirken neşesi de eksik olmayacak program seyircileri ve müzikleriyle çok eğlenceli.

NTV YENİ DÖNEM HABER-TARTIŞMA PROGRAMLARI
Güne Başlarken: 06:00-09:00 Hafta içi –Esra Sert
Haber Merkezi: 09:00-12:00 Hafta içi – Erhan Ertürk
Öğle Bülteni: 12:00-14:00 Hafta içi – Banu El
Günün İçinden: 14:00-17:00 Hafta içi – Oğuz Haksever
Banu Güven ile Artı: 18:10 Hafta içi her akşam
Gece Gündüz: 18:30 Hafta içi akşam
Yorum Farkı : 19:10 Hafta içi

akşam

Canlı Ana Haber: 19:30 Hafta içi her akşam
Mirgün Cabas ile Her Şey: 21:00 Pazartesi'den Perşembe'ye
22 Haber: 22:00 Her Gece
Burcu Esmersoy ile Spor: 22:30 Hafta içi

Oğuz Haksever ile Son Söz: 23:00 Pazartesi
NTV Soruyor: 23:00 Salı
Basın Odası: 23:00 Çarşamba
Doğrudan Siyaset: 23.00 Perşembe
Gece Bülteni: 01:00 Her gece
Gülay Afşar ile Hafta Sonu: 09:00 Cumartesi ve Pazar

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN