forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

SÜHEYL BATUM DA KENDİ İSTEDİĞİYLE YAZILARINA SON VERDİ

Aktif .


suheyl_batumCHP kongresinde Parti Meclisi'ne seçilen Prof. Dr. Süheyl Batum da Vatan gazetesindeki yazılarına son verdi. Milliyet'te yazan Hurşit Güneş de Milliyet'teki yazılarını noktaladığını duyurmuştu...

Hafta sonu CHP Parti Meclisi'ne seçilen Prof. Dr. Süheyl Batum, 7 yılı aşkın süredir okuyucuyla buluştuğu Vatan gazetesindeki yazılarına son verdi.

SİYASETÇİ GAZETECİLER BIRAKACAK MI?

Pazar günü yapılan CHP Kurultayında bazı gazeteci ve yazarlar Parti Meclisi'ne seçilmişlerdi. Şimdi kulislerde bu isimlerin siyaset ile gazetecilik arasında tercihte bulunması gerektiği konuşuluyor.

İşte o gazeteciler:

MEHMET FARAÇ: Cumhuriyet gazetesi Yurt Haberler Servisi şefi ve Cumhuriyet yazarı. Dün CNN'de katıldığı canlı yayında "okurlarım isteyene kadar yazmayı sürdüreceğim" dedi.

ENVER AYSEVER: SKY Türk'te Aykırı Sorular programını yapan Aysever, gazeteciler.com'a yaptığı açıklamada "gazeteci tarafsız olmak zorunda değil, bağımsız ve adil olmak yeterlidir" dedi ve gazeteciliği bırakmayacağını açıkladı.

HURŞİT GÜNEŞ: Milliyet gazetesine yazan Ekonomi Profesörü Güneş dün son yazısını yayınladı ve okurlarına veda etti.

Güneş'in ardından bugün de Süheyl Batum Vatan gazetesindeki köşesinden okurlarına son defa seslendi ve artık yazmayacağını açıkladı. (Habertürk.com)

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN