forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

ÖZAY ŞENDİR 24'TE PROGRAM YAPACAK

Aktif .

Gazeteci Özay Şendir’in hazırlayıp sunacağı, Sosyal medyanın nabzının ölçüleceği program; “Tıkırtı Gazetesi” bundan böyle her Cuma 24 ekranında olacak.

Rakamlarla sosyal medya, haftanın en çok tık alan videoları, haftanın web sitesi ve internet dünyasıyla ilgili tüm merak edilenler “Tıkırtı Gazetesi”nde olacak.

Özay Şendir’in sunumuyla ekrana gelecek olan “Tıkırtı Gazetesi”, siyaset ve sanat dünyasının önde gelen isimleriyle sosyal medyayı 24’te tartışacak. 

Çağa damgasını vuran sosyal medyanın tüm yönleriyle ele alınacağı programda birçok soru yanıt bulacak:


— İnternet haberciliği gazetelerin yerini alır mı?

— Pazarlamada sosyal medyanın önemi ne?

— Facebook ve twitter hayatımızı nasıl etkiledi?

— Dünya’da sosyal medyaya dair neler oluyor?

— Siyaset sosyal medyanın önemini fark etti mi?

— Günde kaç saatimizi sosyal medyaya ayırıyoruz?

— En çok neleri izliyor en çok nelere gülüyoruz?

“Özay Şendir” Kimdir? 

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Özay Şendir uzun yıllar boyunca Türkiye'nin ilk haber radyosu BBC Radyo Foreks'i yönetti. Finansal Forum, Sabah ve Habertürk gazetelerinde köşe yazarlığı yapan Özay Şendir aynı zamanda Sabah ve Habertürk gazetelerinde haber müdürlüğü görevlerinde de bulundu. Şendir hem Fatih Altaylı hem de Mehmet Ali Birand dönemlerinde Kanal D Haber koordinatörlüğü yaptı.

ETV'de Doğru Rota ve Habertuk'te "Soruyorum"   programlarında kamera karşında bulunan Şendir ekran klasikleri “Teke Tek”, “Başka Yerde Yok” gibi programlarında genel koordinatörlüğünü üstlendi... Şendir'in Kuzey Kıbrıs'ta yayınlanmış iki kitabı bulunuyor...

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN