forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Yazdır

MEHMET ALİ BİRAND, REHA MUHTAR'A DEMEDİĞİNİ BIRAKMADI!

Aktif .

birand_muhtarReha Muhtar, dün Vatan'daki yazısında Mehmet Ali Birand'la ilgili, Mehmet Ali Ağca'nın "Benimle röportaj yapan Mehmet Ali Birand, oğlu için fotoğrafımın üzerine imzamı istedi..." açıklamasından yola çıkarak bir yazı kaleme almış ve Birand'ı suçlamıştı...


Mehmet Ali Birand ise iddialara Twitter'dan cevap verdi. Muhtar için "medyadaki pisliklerin başında geleni" diyen Birand, şunları yazdı:

"Medyada cok pislik vardir ama bu pisliklerin başında geleni bana bugünkü köşesinde Mehmet Ali Ağca'nin bir yalaniyla hücum ediyor.

Ben bu adama nediyimki. Ağca büyük yalancı bu pislik ondan daha büyük yalancı. Bu iki yalancıyla uğraşacak halim yok. Hayatta pislik at izi kalsın demişler. İşte bunların yaptıklarida o."

KÖŞESİNDE DE YAZDI

Mehmet Ali Birand, twitterla yetinmedi bugün Posta'daki yazısında da Reha Muhtar'a sert sözler sarfetti...

"Vatan Gazetesi'nin dedikodu yazarlarından Reha Muhtar dün ilk defa duyduğum bir büyük sansasyonel haber açıkladı. Ben İtalya'da Mehmet Ali Ağca ile röportaj yaptığım zaman oğlum için imzalı resim istemişim.

Yuh artık...

Yalanın kuyruklusu... Azıcık aklı olan İtalya'da cezaevinde yatan bir katilden böyle bir şey istenmeyeceğini bilir.

Eğer gerçekten bunu söylediyse Mehmet Ali Ağca yalancılığını bir kere daha tescil etmiş oluyor. Diğer yalancı Reha Muhtar ise pislik dolu sütununda bu yalanı tekrarlıyor.

Ne diyeyim ki?.. İki yalana bir araya gelmiş.

Benim bunlarla uğraşacak vaktim yok."

REHA MUHTAR'IN MEHMET ALİ BİRAND'LA İLGİLİ YAZISI İÇİN TIKLAYIN

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN