forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Yazdır

AĞCA ÜLKE TV CANLI YAYININA ÇIKTI: OBAMA'YI ÖLDÜRMEM İÇİN MOSSAD BENİMLE TEMAS KURDU

Aktif .

agca_ulkeMehmet Ali Ağca TRT'den sonra ilk kez özel bir kanalda canlı yayına çıktı. Ülke TV'de Ersoy Dede'nin sorularını yanıtlayan Ağca yaklaşık iki saat canlı yayında kaldı. Ağca, Obama'yı öldürmek için Mossad'ın kendisiyle görüştüğünü söyledi...  


MOSSAD, OBAMA'YI VURMAM İÇİN BENİMLE TEMAS KURDU

Ağca, MOSSAD ile İsrail büyükelçiliği ile teması olduğunu 2008 yılında Mossad ajanı bir bayanla görüştüğünü İsrail Elçiliği'nden cevap geldiğini, Mossad ajanı Türkiye'de doğduğunu, Türkiye'den İsrail'e gittiğini, bu ajanla 2 kez görüştüğünü, Peres ile görüşmek istediğini, ancak elçilikten olumsuz cevap geldiğini anlattı. Mossad ajanı kadanın kendisini başka bir ajan ile tanıştırdığını, Mossad'ın kendisini megolaman olarak tanımladığını, Mossad ajanının kendisini "ABD Başkanı Obama'yı öldürürsen sana her türlü desteği veririz dedi. " Nisan Mayıs arasında Mossad ajanı ile KKTC'ye gittik. Ben Obama'yı öldürmeyeceğim. Böyle bir planım da yok. Ancak Mossad, bir başka tetikçi bulur. Dünyayı kana bulayabilirler. Başkan Obama'nın helikopteri kalkıyor. 15 km uzaklığında bir hava üssüne iniyor. Burada bir stinger füzesi ile Obama'nın helikopterinin havaya uçurabileceğini söylediler. Bana Stinger füzesini kullanmayı öğrettiler. Beni Kanada'ya götüreceklerdi, Ordonda ABD'ye geçecektik. Belki de Stinger füzesini İran'dan ya da Pakistan'dan alacaklar ve ABD'nin İran'ı vurması için gerekçe göstereceklerdi. Belki de beni ABD'de yakalatıp İran adına hareket ediyor gösterip eylem yaptıracaklardı.

Ağca, 11 Eylül olaylarının ardında CIA ve Mossad olduğuna dair kendisine bilgiler verildiğini, Obama'nın işgalci politikaları reddettiğini, Mossad'ın da onu devredışı bırakarak  Josej Biden'in göreve getirilerek Amerika'yı yine istedikleri çizgiye çekmek istediklerini söyledi. Ağca, Bütün dünyayı bütün islam ülkelerini uyarıyorum bu tuzağa düşmeyin.

Ağca, İsrail'in İngiltere'de bir uçağın düşmesinden Suriye'yi sorumlu tutacak eylemler yaptığını, Hariri Suikasti'nin yapılmasının da tamamen Mossad'ın bir işi olduğunu söyledi. Ağca, Mossad'ın ajanı ile çekilmiş resimler olduğunu, onlarla ilgili dökümanları avukatlarına bıraktığını kendisi hakkında yapılacak bir eylemde bu belgelerin dünya medyasına verilmesi talimatını verildiğini söyledi.

Ağca, Mossad Obama'yı öldürmek istiyor. Obama'yı ben vuruyor olsaydım, Ağca nerden geldi, Türkiye ya da İran diyecekti. Bunun üzerine Ya Türkiye'ye ya da İran'a saldırı gerçekleştirilecekti. Mossad'ın asıl hedefi medeniyetler çatışması yaparak ülkelerin birbirleri ile tamamen düşman olması peşinde olduğunu söyledi. Ben Obama'yı vuracak en uygun adamım. Papayı vurmuşum. Vatikan da bana güvendi. Vatikan'ı 20 yıl sonra ifşa ettim. Mossad beni tekzip ettiği an İsrail'in Ankara Büyükelçilik'te görevli Türkiye doğumlu yahudi ajanın dökümanlarını veririm. O bayanın adı Viki hanımdır. Mossad tekzip eder ise fotoğrafları ortaya korum.

Ağca, yazdığı kitapla ilgili büyük bir susturma eyleminin gerçekleştirdiğini, Vatikan'ı ABD'yi Rusya'yı belgelerle ispat eden bir kitap. Ama kitapla ilgili herşey gizleniyor.

Ağca, Mossad'ın bağımsız bir terör örgütü gibi çalıştığını, Mossad'ın elinde Obama'yı öldürme planı bulunduğunu, bunun dışında Papa'yı öldürme planı bulunduğunu belirterek "Bu planları durdurmak tüm insanlığın borcudur. Mossad bunu yaparsa dünyanın sonuna kadar sürecek bir savaşı başlatacaktır. Bunu durdurmak tüm insanlığın borcudur.

AĞCA'NIN SÖZLERİ... 

DKM ARŞİVİNİ GOOGLE'DA ARAYIN

DKM'NİN 1998-2001 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2001-2003 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

DKM'NİN 2003-2009 ARASINDAKİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN